Матеріально-технічна база освітнього закладу поповнюється завдяки підтримці директора СТОВ «Ярешківське» Омельченка В.М.
Так протягом 2019/2020 навчального рокуСТОВ «Ярешківським» було передано на Ярешківський навчально – виховний комплекс « загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дитячий садок» 17 ( згідно списку вихованців) новорічні подарунки для дітей дошкільного віку та 84 ( згідно списку учнів 1-9 класів) новорічні подарунки для учнів 1-9 класів.
Була надана допомога у фінансуванні ремонту покрівлі на загальну суму 478000 (чотириста сімдесят вісім тисяч гривень) для забезпечення безпечного навчання здобувачів освіти Ярешківського навчально – вихов ного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дитячий садок » Березанської міської . Проведена проплата на виготовлення меблів для 1 класу за Програмою «Нова українська школа» на суму 15 000 гривень ( п ятнадцять тисяч гривень).
Підприємцями Тимощук Л.М. та Тимощук М.Г. було передано 17 ( згідно списку вихованців) подарунки для дітей дошкільного віку та 84 ( згідно списку учнів 1-9 класів) подарунки для учнів 1-9 класів на день Святого Миколая.
Прийма Р.Л., житель с. Ярешки, передав на Ярешківський навчально – вихов -ний комплекс « загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дитячий садок» Березанської міської ради Київської області 1 ( один телевізор):
1. EIenberq LED 48DF4030- 10 000гр.
на загальну суму 10 000 гривень ( десять тисяч гривень).
2. Та на суму 1600 гривень було придбано для дітей групи продовженого дня ігри настільні, кольоровий папір. Ручки, олівці та інші канцтовари для дітей, які перебувають у тимчасових складних життєвих ситуаціях.
Спонсорами (підприємцями Андрійченками та Москаленками, Куценком О.В.) було надано кошти для устаткування електропроводки в їдальні, придбання плафонів з твердого пластмасу на загальну суму 600 гривень.
Відділом освіти виконавчого комітету Березанської міської ради було придбано на Ярешківський НВК труби оцинковані, жолоба на суму 6 700 гривень шість тисяч сімсот гривень), миючі засоби на загалну суму 3000 гривень.
Кiлькiсть переглядiв: 171

Коментарi