Навчально-методична робота закладу

Заклад освіти працює над науково-методичною проблемою :

«Формування життєвих компетентностей особистості учня на основі розвитку творчих здібностей на уроках та в позаурочній діяльності»

В НВК працюють чотири методичні об'єднання.

МО початкової ланки, до якого входить ДНЗ "Сонечко", МО вчителів природничо-математичного циклу, МО вчителів гуманітарного циклу, МО класних керівників.

В закладі регулярно проводяться педагогічні ради.

Методична робота – це цілісна система взаємозв’язаних дій і заходів, яка ґрунтується на досягненнях науки, передового досвіду й конкретному аналізі роботи вчителів.

У нашому НВК вона спрямована на всебічне підвищення професійної майстерності кожного вчителя та вихователя; збагачення та розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу, досягнення оптимальних результатів освіти; виховання і розвиток особистості. Основними складовими роботи НВК є такі напрями і аспекти як: методична робота, система навчання, система виховання.

Мета науково - методичної роботи

Навчання і розвиток педагогічних кадрів; вивчення, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду; створення власних методичних розробок для урізноманітнення та покращення навчально – виховного процесу.

Завдання

· Опанування методологічними й теоретичними основами викладання в дошкільній різновіковій групі та школі І і ІІ ступеня, ознайомлення з сучасними досягненнями психолого – педагогічної науки; · вивчення та використання на практиці передового педагогічного досвіду вчителів; · розвиток ініціативи і творчості, новаторських пошуків педагогів; · активізація творчих здібностей вчителів; · створення необхідних умов для підвищення теоретичного рівня та кваліфікації педагогічних працівників; · сприяння вивільненню часу вчителя для творчості: «Вільний час учителя – це корінь, який живить джерела педагогічної творчості» (В. Сухомлинський) ·забезпечення умов для безперервності освіти шляхом впровадження дистанційного навчання; · вдосконалення системи стимулювання творчо працюючих учителів.

Кiлькiсть переглядiв: 633

Коментарi